Pure London. Luty 2019

Pure London to 700 marek, 17 tysięcy odwiedzających, 1300 kolekcji, a w ty roku także 160 dostawców materiałów z 13 krajów świata. Fot. olympia.london
Pure London to 700 marek, 17 tysięcy odwiedzających, 1300 kolekcji, a w ty roku także 160 dostawców materiałów z 13 krajów świata. Fot. olympia.london

Moda w hali Olympia

Pure London to najbardziej wszechstronne targi dla detalistów z branży mody w Wielkiej Brytanii. Odbywają się dwa razy w roku – w lutym i lipcu. Obejmują one obuwie, dodatki, ale przede wszystkim kolekcje ready-to-wear ponad 700 marek i projektantów. Targi gromadzą ponad 17 tysięcy odwiedzających. Organizatorzy podają, że na targach zaprezentowane zostanie 1300 kolekcji – odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Pojawi się także 160 dostawców tkanin z 13 krajów świata, w tym z Włoch, Mauritiusa, Turcji, Portugalii i Tajwan.

„Odkryj najmodniejsze wschodzące marki, projektantów i trendy, a także zapoznaj się z wyjątkowym programem seminarium” – piszą organizatorzy. Obiecują oni odwiedzającym „inspirujące doznania zakupowe”.  Seminaria i warsztaty prowadzone przez ekspertów, obejmują m.in. handel elektroniczny, stylizację, marketing wizualny i prognozowanie przyszłości handlu detalicznego.

W tej edycji wydaniu Pure London poszerza się o nową sekcję poświęconą tkaninom - Pure Origin. W efekcie targi stają się platformą obejmującą zarówno samą modę, jak i aspekty produkcyjne.

Targi odbywają się w hali Olympia London - centrum wystawowym i konferencyjnym w West Kensington, istniejącym od 1886 roku.

„Odkryj najmodniejsze wschodzące marki, projektantów i trendy, a także zapoznaj się z wyjątkowym programem seminarium” – piszą organizatorzy. Obiecują oni odwiedzającym „inspirujące doznania zakupowe”. Fot. olympia.london
„Odkryj najmodniejsze wschodzące marki, projektantów i trendy, a także zapoznaj się z wyjątkowym programem seminarium” – piszą organizatorzy. Obiecują oni odwiedzającym „inspirujące doznania zakupowe”. Fot. olympia.london

The Pure London Manifest: Redefinicja rozłamu

Rok 2019 jest rokiem rozłamu. To rok, w którym musimy rzucić wyzwanie status quo i nawigować ku nowemu. W sposób odważny i nieapologetyczny tegoroczny Festiwal Mody Pure London na nowo określi rozłam w społeczności modowej. Dzielenie się strategicznym myśleniem, nowymi technologiami, innowacjami i zrównoważonymi kolekcjami pozwoli twojej firmie znaleźć się w nowym świecie.

W obecnych czasach niepewności Pure London będzie agentem zmian, pomagając poruszać się w czasie burzy Brexitu i przyniesie odpowiedzi na pytania, których boimy się zadawać.

Przestań się przejmować tym, że powiedziano ci, że nie robisz wystarczająco dużo, aby ulepszyć świat. Razem z Pure London odnajdziesz siłę do dokonania niewielkich zmian, które jednak poczynią duże zmiany. Każdy głos jest ważny.

Nadszedł czas, aby przyjąć 360-stopniowe podejście do sposobu, w jaki produkujemy, konsumujemy i ponownie używamy odzieży, aby wspólnie wpłynąć na efekt jaki mamy na naszej planecie.

Pure London zbudowano ze starannie zdefiniowanych sektorów, obejmujących wszystko, od produktu końcowego po dostawców i producentów.  Zapewniamy udział graczy najwyższej klasy w branży. Przede wszystkim uosabiamy modę w jej najczystszej postaci i pasję, którą wywołuje w nas wszystkich. Jesteśmy Pure London.

W edycji lutowej 2019 Pure London poszerza się o nową sekcję poświęconą tkaninom - Pure Origin.  Fot. olympia.london
W edycji lutowej 2019 Pure London poszerza się o nową sekcję poświęconą tkaninom - Pure Origin. Fot. olympia.london

Strona wydarzenia: www.purelondon.com

Lokacja: Londyn

Wróć

> Sierpień 2019 >
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31