Copenhagen International Fashion Fair

Międzynarodowe Targi Mody w Kopenhadze (Copenhagen International Fashion Fair - CIFF) są wiodącą i najbardziej innowacyjną platformą w Europie Północnej, prezentującą ściśle zarysowane obszary dla marek premium.  Fot. ciff.dk
Międzynarodowe Targi Mody w Kopenhadze (Copenhagen International Fashion Fair - CIFF) są wiodącą i najbardziej innowacyjną platformą w Europie Północnej, prezentującą ściśle zarysowane obszary dla marek premium. Fot. ciff.dk

Copenhagen International Fashion Fair - CIFF

Międzynarodowe Targi Mody w Kopenhadze to największe i najdłużej działające targi mody w Europie Północnej. W ciągu ostatnich lat CIFF stały się dla międzynarodowego przemysłu modowego ważnym punktem na mapie. Targi zyskały reputację jednej z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych platform sprzedaży w Europie.

Dwa razy w roku CIFF prezentuje prawie 2 tysiące marek na ponad 60 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Platforma CIFF obejmuje salony: CIFF, CIFF KIDS, a także CIFF Showrooms. Showrooms to prawie 15 tysięcy metrów kwadratowych luksusowej przestrzeni ekspozycyjnej, na której znajduje się ponad 500 marek.

W ramach CIFF do dyspozycji są trzy specjalnie przygotowane obszary społecznościowe: Crystal Hall, gdzie prezentują się nowatorskie talenty designerskie, RAVEN – obszar ubiorów męskich i RAVEN Projects, gdzie oferuje się projektantom i artystom możliwość doświadczenia synergii między modą a innymi kreatywnymi dyscyplinami. Każdy obszar zachowuje własną tożsamość w ramach CIFF, ale każdy ma taki sam cel: inspirować modową społeczność i prowokować ją do patrzenia w przyszłość.

CIFF po raz pierwszy zaistniał na modowym rynku skandynawskim w 1993 roku i od tego czasu rozrósł się – obejmuje CIFF RAVEN, CIFF KIDS, CIFF SHOWROOMS i CIFF SHOES. Fot. ciff.dk
CIFF po raz pierwszy zaistniał na modowym rynku skandynawskim w 1993 roku i od tego czasu rozrósł się – obejmuje CIFF RAVEN, CIFF KIDS, CIFF SHOWROOMS i CIFF SHOES. Fot. ciff.dk

CIFF prezentuje ostro zarysowane obszary w odzieży damskiej i męskiej. Obejmuje segmenty:

  • PODSTAWY - dedykowane konceptualnym markom ubiorów damskich i akcesoriów.
  • PRZYSZŁA KLASYKA - skupia się na odzieży damskiej, bielizny i akcesoriów.
  • LAB – dedykowany uniseksowym, współczesnym, aktualnym i przyszłościowym markom streetwear  i ich talentom - wschodzącym i uznanym.
  • PREMIUM - koncentrując się na dobrze ugruntowanych i współczesnych markach premium. Unikalna i inspirująca strefa dla nowoczesnych marek, która oferuje ekscytujący wgląd w odzież męską.
  • SLEEK - koncentruje się na nakierowanych na design markach damskich.
  • STYLE SETTERS - przedstawia znane i współczesne marki odzieży damskiej z całej Skandynawii Inie tylko.
  • STYLE SETTERS BUNGALOW - prezentuje uznane marki damskie z całej Skandynawii i poza nią.
  • URBAN - oferuje szeroką gamę silnych, międzynarodowych marek premium dla mężczyzn, ze szczególnym naciskiem na streetwear i denim.
  • RAVEN – platforma mody męskiej i stylu życia, która reprezentuje najbardziej wiodące i wyznaczające kierunki duńskie i międzynarodowe marki i agencje.

Lokacja: Kopenhaga

Wróć

> Maj 2019 >
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31